VIDEO Danska i Australija podijelili bodove

Danska i Australija podijelili su bodove u drugom kolu grupe C Svjetskog prvenstva u Rusiji odigravši 1:1 u Samari.

Danci su propustili priliku da već sada ovjere plasman u osminu finala, dok su Australijanci ostali u igri za plasman u drugu fazu takmičenja.

- -

Već u sedmoj minuti Dance je u vodstvo doveo Christian Eriksen, da bi osam minuta prije odlaska na odmor Australija je izjednačila golom Jedinaka iz penala.

Prethodno je sudija Lahoz konsultovao VAR tehnologiju kako bi donio ispravnu odluku.

U drugom meču u grupiod 17 sati igraju Francuska i Peru.

Veliki dio Sarajeva cijeli dan bez vode, radovi neće biti gotovi do jutarnjih sati

Dijelovi Sarajeva od jutros su bez vode zbog izvođenja radova na uvezivanju dijela rekonstruisanog potisnog cjevovoda DN 700 za...