Drama u Madridu: Ronaldo u 97. minuti iz penala odveo Real u polufinale Lige prvaka

Preporučujemo

Real Madrid i Bayern pridružili su se Romi i Liverpoolu u polufinalu Lige prvaka.

U neviđenoj drami na Santiago Bernabeu, Juventus je do 93. minute vodio sa 3:0, nadoknadivši zaostatak iz prve utakmice, i svi su očekivali da će se igrati produžeci.

- -

Tada je Benatia u šesnaestercu srušio Vasqueza, a sudija je njegov start okarakterisao prekršajem, i pokazao na bijelu tačku. Igrači Juventusa okružili su glavnog sudiju, negodovali, a crveni karton dobio je golman Stare dame Gianluigi Buffon.

Nakon nekoliko minuta prekida, najstrožiju kaznu izveo je Ronaldo i odveo Kraljeve među četiri najbolje ekipe u Evropi.

U drugoj utakmici Bayern i Sevilla odigrali su 0:0. Prva utakmica pripala je Bavarcima rezultatom 2:1.

Najnovije

Ustavni sud BiH odlučio po apelaciji PDP-a: Sud BiH mora ponoviti postupak oko izbora četvrtog delegata SNSD-a u Domu naroda

Ustavni sud Bosne i Hercegovine donio je prošle sedmice rješenje kojim je naredio Sudu BiH da poništi svoje nedavne...