Džeko na tribinama ušao u raspravu s Juventusovim navijačem

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko zamijenjen je u 91. minuti sinoćnjeg duela između Juventusa i njegovog Intera (0:1), a onda je imao jednu neprijatnu scenu na tribinama Allianz stadiona u Torinu.

Naime, jedan domaći navijač je počeo dobacivati Džeki, a isprovocirani bh. napadač mu je kratko odgovorio.
Nakon tog odgovora se ironično nasmijao, a nije poznato šta je navijač Juventusa dobacivao. Sudeći po rezultatu utakmice kojoj se bližio kraj možemo naslutiti da je navijač bio ogorčen.

- -

Potom je jedan od članova Interovog tima prišao kako bi smirio situaciju, a nekoliko minuta kasnije je sudija svirao kraj utakmice.

VUKANOVIĆEVA KOLEGICA ZAGORKA GRAHOVAC: Poruke koje ovih dana slušamo su sramne i strašne, koliko za Bošnjake, toliko štete i srpskom narodu

U posljednje vrijeme koliko traje Dodikovo lobiranje protiv usvajanja Rezolucije o genocidu u Srebrenici - intenzivira se njegova retorika...