Makedonija i selekcija Grada Beograda u finalu turnira “Josip Katalinski Škija”

U-15 reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je danas u Sarajevu od selekcije Grada Beograda sa 0:2 u polufinalu Međunarodnog turnira „Josip Katalinski Škija.

Goste je u vodstvo doveo Dragan Stoisavljević u 34. minuti, kada je ušao u šesnaesterac i prizemnim udarcem pogodio suprotni ugao gola Luke Damjanovića.

- -

Konačan rezultat postavio je Dario Grgić u 53. minuti, pogodivši iz slobodnog udarca sa 20-ak metara.

U prvom susretu pionirska selekcija Makedonije je savladala selekciju Sarajeva i Istočnog Sarajeva sa 4:1.

Utakmice za plasman na programu su sutra na stadionu “Otoka” u Sarajevu. U susretu za treće mjesto će se od 11:00 sati sastati BiH – selekcija Sarajeva i Istočnog Sarajeva, dok će finalni meč između Makedonije i selekcije Beograda biti odigran u 14:00 sati.

Efendić: Za Dodika smo znali kakav je, ali ovi naši su se godinama lažno predstavljali

Predsjednik Stranke za BiH Semir Efendić oglasio se večeras na svom Facebooku komentarom o mitingu koji je u režiji...