Pjanić: Vršili su pritisak na sudiju i tražili crveni karton koji nisam zaslužio

Preporučujemo

Juventus je sa dva gola u samoj završnici utakmice savladao Inter sa 3:2 u velikom derbiju italijanskog nogometnog prvenstva.

Nakon što su domaći u 16. minuti ostali sa igračem manje jer je Vecino neoprezno startovao na Marija Mandžukića, u drugom poluvremenu reprezentativac BiH Miralem Pjanić neoprezno je startovao na jednog suparničkog igrača, zbog čega nije dobio crveni karton.

- -

Nakon susreta istakao kako je to bila ispravna odluka sudije.

“Moj prvi karton nije trebao da bude uopšte, ali razumijem jer je Inter ostao sa igračem manje. Stadion je vršio pritisak na sudiju i tražili su crveni karton koji nisam zaslužio”, rekao je Pjanić i dodao:

“Suspendovan sam za meč protiv Bologne i naredne sedmice ću trenirati više kako bi ostao u formi. Moramo dobiti sve do kraja i nemamo nikakvih izgovora.”

Juventus je zadržao lidrsku poziciju u Seriji A sa četiri boda više u odnosu na drugoplasirani Napoli koji ima utakmicu manje.

Najnovije

Goraždanska policija uhapsila instruktora vožnje jer je udario ženu automobilom i pobjegao

Goraždanski policajci danas su u mjestu Potrkuša kod Goražda uhapsili vozača automobila, koji je pobjegao s lica mjesta nakon...