Rođeni djeluju nezaustavljivo: U Antaliji pao ukrajinski prvoligaš

Fudbaleri mostarskog Veleža danas su u Antaliji upisali novu pobjedu. Izabranici Feđe Dudića bili su bolji od ukrajinskog prvoligaša Veres Rivne sa 3:2.

Prijetili su Rođeni već na startu susreta preko Brandaoa, ali je Nermin Haskić postigao novi gol u 16. minuti za Velež i pokazao da će biti veliko pojačanje za Mostarce. Ćosić je centrirao, a Haskić rutinski pogodio mrežu protivnika.

- -

Nedugo zatim ponovo su gosti vadili loptu iz mreže. Vehabović je izbio sam pred golmana ukrajinske ekipe i rutinski ga matirao, a sa tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U 51. minuti Veres smanjuje rezultat sa bijele tačke, da bi samo četiri minute kasnije i poravnali rezultat.

Međutim, Rođeni su bili odlučni doći do pobjede, a nju je donio Dženan Zajmović u 63. minuti susreta.

Željezničar osigurao opstanak, Tuzlaci pred ispadanjem iz elitnog ranga

Odigrana je na Grbavici utakmica 30. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine između Željezničara i Tuzla Cityja. Na kraju...