Sarajevo oštećeno u Bjelorusiji: Ahmetović postigao gol, sudija ga poništio

Preporučujemo

Nogometaši Dynamo Bresta i Sarajeva od 20 sati u Bjelorusiji igraju utakmicu drugog pretkola Lige prvaka, a Bordo tim je bio žestoko pokraden u 55. minuti.

Naime, Ahmetović je postigao gol za 2:2 nakon što je odbijenu loptu od domaćeg golmana pospremio u mrežu, ali je sudija svirao nepostojeći ofsajd.

Na ponovljenom snimku se vidi da napadač Sarajeva nije bio u nedozvoljenoj poziciji tako da je Bordo tim žestoko oštećen. Nevjerovatno i zaista velika greška pomoćnog arbitra.

- -

Inače, domaći su poveli već u trećoj minuti golom Gordejchuka, a izjednačio je Đokanović u 34. minuti. Ujedno je 1:1 bio rezultat prvog poluvremena.

Samo što se krenulo s centra Diallo je povećao vodstvo na 2:1, a potom se desila opisana situacija s poništenim pogotkom Ahmetovića.