Sarajevo ostvarilo ubjedljivu pobjedu u drugom pripremnom meču u Antaliji

Nogometaši Sarajeva ostvarili su ubjedljivu pobjedu u drugom kontrolnom susretu na pripremama u Antaliji, a Bordo tim je nadigrao ekipu uzbekistanskog Qizilquma rezultatom 5:0.

Već nakon 20-ak minuta igre koševski ligaš je vodio 3:0, a strijelci su bili Bagarić, Pidro i Varešanović. Mladi Dal Varešanović je odigrao sjajno poluvrijeme, te je osim gola upisao i dvije asistencije.

- -

Sarajevo je u drugom poluvremenu postiglo još dva gola u samom finišu. Prvo je Ramić povisio na 4:0, a konačnih 5:0 efektnim golom postavio je novajlija Hamza Čataković.

Narednu utakmicu Sarajevo igra protiv još jedne uzbekistanske ekipe, a 11. februara odmjerit će snage sa ekipom Nasaf Qarshi.

Nizozemska obavještajna služba vidi ratove u Gazi i Ukrajini i uništavanje Kur’ana kao okidač za terorističke prijetnje

Nizozemska nacionalna obavještajna agencija saopštila je u utorak da su prijetnje usmjerene na Nizozemsku sve više povezane sa svjetskim...