Sarajevo pobijedilo Velež

Fudbaleri Sarajeva večeras su na stadionu Asim Ferhatović-Hase ugostili Velež u susretu šestog kola Premijer lige BiH i pobijedili rezultatom 2:1.

Igrali su po jakom nevremenu, ali oba kluba imala su iznimu podršku navijača. U 26. minuti gosti su došli do vodstva. Brandao je šutirao sa distance iz naizgled bezopasne situacije, a Kovačević umjesto da uhvati loptu skrenuo je u svoju mrežu.

- -

Na početku drugog poluvremena Sarajevo golom Šerbečića dolazi do izjednačenja, a već u 61. minuti Haris Handžić postigao rezultat 2:1.

EUFOR objavio novi snimak vježbe s Oružanim snagama BiH, učestvovali i vojnici iz tri evropske zemlje

Pripadnici EUFOR-a u Bosni i Hercegovini nastavili su aktivnosti u sklopu vojne vježbe "Meleager" koja se izvodi na tlu...