Sarić povisio vodstvo Zmajeva na 2:0

Reprezentacija Bosne i Hercegovine je protiv Sjeverne Irske u meču Lige nacija povisila rezultat na 2:0. U 64. minuti je radost navijača “Zmajeva” donio je Elvis Sarić.

Sarić je uspio savladati čuvara mreže Sjeverne Irske, nakon nespretne reakcije odbrane ove reprezentacije.

- -

Na početku drugog poluvremena Irci su opet bolje otvorili susret. Ipak, Ibrahim Šehić, čuvar bh. mreže se istaknuo svojim intervencijama ne dozvolivši Sjevernoj Irskoj da izjednači rezultat, piše N1.

Nizozemska obavještajna služba vidi ratove u Gazi i Ukrajini i uništavanje Kur’ana kao okidač za terorističke prijetnje

Nizozemska nacionalna obavještajna agencija saopštila je u utorak da su prijetnje usmjerene na Nizozemsku sve više povezane sa svjetskim...