Srbijanski trener golmana šakom udario šefa stručnog štaba svoje ekipe i pobjegao sa stadiona

Preporučujemo

Veliki skandal dogodio se u srbijanskom fudbalu, na utakmici Srpske lige “Zapad” između užičke Slobode i Sušice koju je domaćin, na kraju, dobio rezultatom 2:0!

Međutim, ta pobjeda ostat će u sjenci teškog incidenta iz 15. minuta kada je trener golmana domaćeg tima Veljko Simić udario pesnicom svog šefa stručnog štaba Gorana Đukića.

- -

“Sportski žurnal” javlja da je Đukić tokom jednog prekida stajao kraj gol-aut linije, gdje inače i stoji tokom meča, a da je Simić iz nepoznatih razloga pritrčao i udario ga. Đukić se od siline udarca zateturao.

U pomoć su pritrčale pomoćne sudije i ostali članovi stručnog štaba, dok je Simić pobjegao sa stadiona. U međuvremenu je na isti stigla policija koja je na poluvremenu uzimala izjave novinara i kamere lokalne televizije koja je radila direktan prijenos.

Na Youtube kanalu “Fudbal Zapadne Srbije” pojavio se zvaničan video izvještaj s ove utakmice, ali na snimku nedostaju detalji od 12. do 19. minuta, odnosno sve ono što se dešavalo tokom prekida.

Najnovije

Goraždanska policija uhapsila instruktora vožnje jer je udario ženu automobilom i pobjegao

Goraždanski policajci danas su u mjestu Potrkuša kod Goražda uhapsili vozača automobila, koji je pobjegao s lica mjesta nakon...