Tragedija Ajaksa u poslednjoj sekundi – Totenhem u finalu Lige Šampiona!

Nevjerovatni Lukas Moura odveo je Totenhem u prvo finale Lige šampiona u klupskoj istoriji – Brazilac je het trikom u drugom poluvremenu meča na “Johan Krojf areni” kreirao preokret tima iz Londona, koji je pobijedio 3:2 i igraće za evropsku krunu protiv Liverpula.

Imao je tim iz Amsterdama večeras sve. Vodio je 2:0 nakon 45 minuta i uz pobjedu od 1:0 iz prve utakmice, bio na pravom putu da dođe do finala.

- -

De Liht i Zijeh su lijepim golovima razoružali Totenhem, ali mu nisu slomili krila.

Naročito ih nisu slomili Lukasu Mouri, koji je sa dva brza gola u uvodnom dijelu nastavka izjednačio i donio potpunu neizvjesnost.

Potom je Zijeh pogodio stativu, a Vertongen prečku, pa je odluka pala u šestom minutu sudijske nadoknade.

Prošla je lopta do Lukasa Moure, a Brazilac još jednim dodirom klase ispisao stranice istorije kluba iz Londona.

FERK razmatara inicijativu da struja ne poskupi za domaćinstva s većim brojem djece

Za sutra je najavljena je sjednica Regulatorne komisije za energiju FERK, na kojoj će se razmatrati inicijativa o izuzimanju...