VIDEO Dva sjajna gola Edina Džeke u pobjedi Rome protiv Napolija

Ekipa Rome savladala je u gostima Napoli 4:2 u meču 27. kola talijanske Serije A. Reprezentativac BiH golove je postigao u 26. i 73. minuti.

Ovim rezultatom zadovoljni će biti i u Juventusu koji će, ukoliko osvoji tri boda u zaostaloj utakmici, preuzeti prvo mjesto na tabeli.

- -

Napoli je prvi poveo. Igrala se 6. minuta kada je Lorenzo Insigne doveo domaće u prednost, no slavlje domaćina praktično se nije ni stišalo kada je minut kasnije na 1:1 izjednačio Cengiz Under.

Potpuni prekoret u 26. minuti donosi Džeko, a sa dva gola u 73. i 79. minuti Vučica je riješila pitanje pobjednika.

Konačan rezultat postavio je Dries Mertens u 90. minuti.

- -

M. I.

Vučić o Rezoluciji o Srebrenici: Čeka nas negativan ishod

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici, te poručio da u izmijenjenoj, finalnoj...