Ženska osoba čije tijelo je izvučeno iz Neretve utopila se danas tokom dana, rekao je za medije Ljudevit Marić glasnogovornik Uprave policije Ministarstva unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije.
Podsjetimo, tijelo nepoznate ženske osobe izvučeno je iz Neretve, na lokaciji Čekrk, u srijedu u 13.40 sati. Nakon očevidnih randji trebao bi biti poznat identitet osobe.
Kako nam je Marić rekao, tijekom dana nije bilo prijave o nestanku osobe. Iz MUP-a su ranije za Bljesak.info rekli kako su imali prijavu da je netko od građana primijetio tijelo koje pluta na rijeci, te su specijalne jedinice MUP-a i službe spašavanja odmah pristupile izvlačenju tijela.
Podsjetimo, još uvijek nije pronađeno tijelo mladića inicijala M.K. koji je krajem rujna skočio u Neretvu. Gorske službe spašavanja u nekoliko navrata pretraživale su korito i obale rijetke Neretve. –