Elvedina Muzaferija osvojila 37. mjesto u spustu

Najbolja bh. skijašica Elvedina Muzaferija osvojila je 37. mjesto u spustu Svjetskog kupa koji se danas vozio u francuskom Val d’Isereu, a trijumf je upsiala Italijanka Sofia Goggia.

Elvedina je u današnjoj utrci ostvarila vrijeme 1:45.21 s kojim je zauzela 37. poziciju od ukupno 46 takmičarki, a imala je bolje vrijeme od četiri skijašice, dok ih pet nije završilo utrku.

- -

Elvedina Muzaferija ostvarila najbolji rezultat bh. skijanja u historiji Svjetskog kupa
Podsjećamo, Muzaferija (22) je prije šest dana osvojila 18. mjesto u utrci superveleslaloma u švicarskom skijalištu St. Moritz, čime je ostvarila najbolji rezultat bh. skijanja u historiji Svjetskog kupa.

MUP KS: Horde zla su počele ulaziti u 20:20 sati kako bi onemogućile pregled

Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo se oglasilo o dešavanjima na sinoćnjoj utakmici 29. kola Wwin lige između Sarajeva i...