Rukometaši BiH poraženi od Norveške u debiju na Evropskom prvenstvu

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je na otvaranju Evropskog prvenstva od Norveške rezultatom 32:26.
Naša selekcija je sjajno ušla u utakmicu grupe D u Trondheimu, a Nikola Prce je postigao prva dva pogotka na meču za 2:0.

Norvežani su ubrzo izjednačili, a posljednju prednost na meču naši momci su imali u 8. minuti kada je Prce pogodio za 3:2.

Od tog trenutka Sander Sagosen je preuzeo stvari u svoje ruke i vodio je svoju selekciju sa sedam pogodaka do prednosti na poluvremenu rezultatom 17:12.
Maksimalnih plus devet (27:18) Norvežani su imali u 50. minuti susreta, a do kraja naša selekcija je uspjela smanjiti na šest golova razlike.
Susret drugog kola naša selekcija igra u nedjelju protiv Portugala.

“Dodik zna da su se četnici iz Krajine zaklinjali na vjernost NDH i Paveliću”

Svako malo neka odluka poput prošlotjedne UN-ove Rezolucije o genocidu u Srebrenici ili obljetnice povijesnih događaja poput proboja preživjelih...