VIDEO Zvijezda i u Hollywoodu: Zlatan ušao u igru i sa dva gola donio pobjedu LA Galaxyju

Zlatan Ibrahimović je na prvoj utakmici za Los Angeles Galaxy postigao dva pogotka,od kojih je jedan bio spektakularan.

Los Angeles Galaxy je nakon preokreta, slavio protiv FC Los Angelesa 4:3, iako je u 71. minuti gubio sa 1:3. Zlatan je u igru ušao dvije minute prije toga.

- -

Ibrakadabra je prvi gol dao u 77. minutu iz prvog udarca koji je uopšte uputio od dolaska u MLS ligu. Dva igrača su se borila za poziciju, nijedan nije došao do lopte, ona je otišla Ibrahimoviću, a Šveđanin je sa više od 30 metara zahvatio i spektakularnim volejem savladao golmana gostiju Milera za 3:3.

Vrsnom golgeteru ni to nije bilo dovoljno, te u prvoj minuti nadoknade postiže još jedan pogodak za nevjerovatan preokret svog tima i osvajanje sva tri boda.

Paris Saint-Germain je prvak Francuske

Fudbaleri Lyona pobijedili su u uzbudljivoj utakmici 31. kola francuske Ligue 1 Monaco s 3:2, a usporedno s njima...