Reprezentacija BiH u sjedećoj odbojci odnijela pobjedu i protiv Mađarske

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci pobjedom je okončala grupnu fazu Evropskog prvenstva u turkom Kemeru.

Zlatni ljiljani su, nakon pobjeda protiv Gruzije i Poljske, u meču 3. kola Grupe C deklasirali Mađarsku sa 3:0 u setovima i tako potvrdili prvo mjesto u našoj grupi (bez izgubljenog seta).

- -

U prvom setu bh. tim je slavio sa 25:11, dok je u drugom bio još ubjedljiviji sa 25:8.

I u trećem setu reprezentativci BiH su potvrdili dominaciju – 25:12 i bez izgubljenog seta stigli su do osmine finala.

Bh. tim će u borbi za četvrtfinale igrati protiv četvrtoplasiranog tima Grupe A, a to je Francuska, koja ima tri poraza, bez osvojenog seta.

UO BHRT: Poslovodni odbor RTVFBiH odbija sve zakonske prijedloge, tražimo hitno rješenje od Vlade FBiH

Upravni odbor Radiotelevizije Bosne i Hercegovine (BHRT) na današnjoj sjednici razmatrao je neriješene probleme oko raspodjele RTV takse koja...