VIDEO Novo razočarenje za bordo navijače: Sarajevo i Radnik remizirali na Koševu

Preporučujemo

Novo razočarenje svojim navijačima priredila je ekipa Sarajeva koja je na Koševu odigrala 0:0 sa Radnikom u 20. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Utakmica je odigrana po teškim vremenskim uslovima i zaleđenom terenu, a osvajanjem jednog boda bordo tim se vjerovatno oprostio od borbe za naslov, s obzirom na to da za vodećim Željezničarom zaostaje 11 bodova.

- -

GOŠK je u derbiju začelja savladao Čelik sa 3:2. Nakon 2:2 u prvom poluvremenu, gol odluke postigao je u 62. minuti Mulahusejnović.

Rezultati 20. kola: Željezničar – Sloboda 1:0, Vitez – Široki 1:4, Mladost – Zrinjski 1:2,  GOŠK – Čelik 3:2, Sarajevo – Radnik 0:0.